3 خرداد 1401 - 8:00 ق.ظ

ورزش

نفرات برتر رقابتهای دوومیدانی انتخابی و قهرمانی بانوان استان اصفهان معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، فاطمه بهرامی نایب رئیس هیات دوومیدانی استان اصفهان از برگزاری رقابتهای دوومیدانی قهرمانی و انتخابی استان اصفهان خبر داد و گفت: در این رقابت ها که روز جمعه 30 اردیبهشت در پیست دوومیدانی مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد 75 ورزشکار بانو در قالب 8 تیم از شهرستان های اصفهان در 18 ماده با هم به رقابت پرداختند و برترین بانوان دونده استان اصفهان در ماده های مختلف معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، فاطمه بهرامی نایب رئیس هیات دوومیدانی استان اصفهان از برگزاری رقابتهای دوومیدانی قهرمانی و انتخابی استان اصفهان خبر داد و گفت: در این رقابت ها که روز جمعه 30 اردیبهشت در پیست دوومیدانی مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد 75 ورزشکار بانو در قالب 8 تیم از شهرستان های اصفهان در 18 ماده با هم به رقابت پرداختند و برترین بانوان دونده استان اصفهان در ماده های مختلف معرفی شدند.

فاطمه بهرامی کیفیت مسابقات و رکورد های ورزشکاران را نسبت به سال گذشته مطلوب تر دانست و گفت: خدا را شاکریم که هیات دوومیدانی استان توانسته است با برقراری نظم و تداوم در برگزاری مسابقات استانی و اعزام ورزشکاران منتخب به مسابقات کشوری، انگیزه خوبی برای قهرمانان بانوی استان ایجاد کند و ثمره آن ارتقاء سطح کیفی رکوردها و همینطور سطح کمی علاقه مندان و فعالان بانو در رشته پایه و مادر دو و میدانی در استان اصفهان شده است.

وی تیم دوومیدانی بانوان بزرگسال استان را مدعی قهرمانی کشور دانست و گفت: استان اصفهان در سال گذشته موفق شد نایب قهرمانی رقابت های دوومیدانی بانوان بزرگسال کشور را از آن خود کند و بدون شک امسال برای کسب عنوان قهرمانی کشور به میدان خواهیم رفت و امیدوارم بتوانیم این قهرمانی را که دختران اصفهانی شایسته آن هستند برای استان به ارمغان بیاوریم، البته این را هم می دانیم که استان های دیگر هم کار کرده اند و رقبای سرسختی در رقابت پیش رو داریم و از ورزشکاران منتخب تیم اصفهان می خواهیم تا با تمام تلاش و قدرت خود برای قهرمانی کشور بجنگند چرا که دختران اصفهانی شایسته قهرمانی کشور هستند.

مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان بزرگسال کشور روزهای 11 و 12 خرداد در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

 

نتایج کسب شده در رقابتهای استان اصفهان:

 

ماده ۱۰۰ متر :

مقام اول : وانا شیروانیان

مقام دوم : مرجان حبیبی منفرد

مقام سوم : زینب عباس زاده

 

ماده ۲۰۰ متر :

مقام اول : هاجر صفرزاده

مقام دوم : وانا شیروانیان

مقام سوم : نگار ابراهیمی

 

ماده ۴۰۰ متر :

مقام اول : هاجر صفرزاده

مقام دوم : نگار ابراهیمی

مقام سوم : بهناز پیمانی فر

 

ماده ۸۰۰ متر :

مقام اول : نگین ولی پور

مقام دوم : سارا سرداری

مقام سوم : فاطمه رستمی

 

ماده ۱۵۰۰ متر :

مقام اول : حکیمه گودرزی

مقام دوم : عسل منتظرالقائم

مقام سوم : نسرین نادعلی

 

ماده ۳۰۰۰متر :

مقام اول : ملیکا مقراضگر

مقام دوم : زهرا طباخیان

مقام سوم : فاطمه قاسمی

 

ماده ۵۰۰۰متر :

مقام اول : زهره میرباقری

مقام دوم : شقایق کرمی

مقام سوم : هما احمدی

 

ماده ۱۰۰۰۰متر :

مقام اول : ناهید کریمی

مقام دوم : فرح بیات

مقام سوم : شیما متین کیا

 

ماده ۲۰ کیلومتر پیاده روی :

مقام اول : ملیحه بختی

مقام دوم : ویدا عباسیان

 

ماده ۱۰۰ متر با مانع :

مقام اول : مرجان حبیبی منفرد

مقام دوم : زینب عباس زاده

مقام سوم : سرور شله جلوخان

 

ماده ۴۰۰ متر با مانع :

مقام اول : شیوا شیرانی

 

ماده پرش طول :

مقام اول : حوریه رحمانی

مقام دوم : فاطمه برقی کار

مقام سوم : مریم طاهریان

 

ماده پرتاب دیسک :

مقام اول : نجمه زرگری

مقام دوم : نسترن دوستی

مقام سوم : انیس حق شناس

 

ماده پرتاب نیزه :

مقام اول : انیس حق شناس

مقام دوم : زهرا خلیفه

مقام سوم : سرلی نظریان

 

ماده پرتاب وزنه :

مقام اول : حدیث قسیسین

مقام دوم : لیلا قندانی

مقام سوم : نجمه زرگری

 

ماده پرتاب چکش :

مقام اول : بهشته شریفیان

 

ماده هفتگانه :

مقام اول : مهدیه شریفیان

 

ماده ۱۰۰×۴ متر امدادی :

مقام اول : هاجر صفرزاده – حکیمه گودرزی – شیوا شیرانی – شیما شکیبا

مقام دوم : نسرین نادعلی – زهرا صدری – زهره ظفریان – الناز صدقی

مقام سوم : فاطمه برقی کار – فاطمه نورمحمدی – بهناز نصوحیان – زهرا طباخیان

کد خبر: 115679

بازدید: 47 بازدید

برچسب ها: , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0