20 تیر 1400 - 7:28 ب.ظ

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان:

معلولان، “فعل خواستن، توانستن است” را تحقق بخشیده اند

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان، کسب مدال برنز حسین کاظمی لتحری، کشتی گیر ناشنوای کاشانی در مسابقات کشتی جوانان ناشنوای جهان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری عصر اصفهان، دکتر ولی اله نصر، مدیرکل بهزیستی استان اصفهان در حاشیه شورای اداری بهزیستی استان با اشاره به توانمندی‌های مختلف افراد دارای معلولیت گفت: امروز افراد دارای معلولیت، توانمندی خود در عرصه‌های مختلف علمی، ورزشی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را به رخ جامعه کشانده‌اند و فعل “خواستن توانستن است” را به بهترین شکل ممکن در عمل صرف کرده‌اند و علیرغم محدودیت‌های مختلف، نقش پررنگ و افتخارآفرینی در عرصه‌های ملی و بین المللی داشته‌اند.

وی افزود: کسب مقام سومی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان کشور در مسابقات جهانی ترکیه برگ زرینی بر موفقیت‌های ورزشی ناشنوایان کشور است. در این میان بر خود وظیفه می‌دانم از کادر فنی و اعضای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان کشور بویژه کشتی‌گیر ناشنوای کاشانی آقای حسین کاظمی لتحری که در این مسابقات موفق به کسب مدال برنز شد، تقدیر و تشکر نمایم. برای این عزیزان و تمامی جامعه هدف بهزیستی بخصوص ورزشکاران آرزوی شادکامی و موفقیت دارم.

خاطر نشان می‌شود، در پایان مسابقات کشتی آزاد جوانان ناشنوای جهان در ترکیه، تیم ملی جوانان آزادکار ناشنوای ایران پس از تیم‌های روسیه و ترکیه در جایگاه سوم ایستاد که حسین کاظمی لتحری، کشتی گیر ناشنوای کاشانی یکی از مدال آوران برنزی این مسابقات بود.

کد خبر: 27499

منبع: بهزیستی استان اصفهان

برچسب ها: , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0