5 بهمن 1400 - 5:39 ب.ظ

تا ۳سال؛

مشاغل ومهارت های نو ظهور در باغبادران ازعوارض شهرداری معاف می شوند

حجت الله امینی شهردار باغبادران اظهار داشت: در فرآیند توسعه شهرهای جهان بخش تولید، توزیع و خدمات نقش بسزایی را در ایجاد اشتغال و پویایی شهر داشته است، ازاین‌رو می‌توان چنین برداشت کرد که توسعه فعالیت اصناف و بازاریان یک شهر در رشد و توسعه همه جانبه و افزایش رضایتمندی شهروندان نقش اساسی ایفا می‌کند.

به گزارش عصر اصفهان، امینی شرط کلیدی حمایت از اصناف و بازاریان را بهبود فضای اقتصادی و کسب‌ و کار عنوان کرد و افزود: فعالان حوزه بازار از طریق تقاضای شهروندان برای استفاده از تولیدات، کالاها و خدمات ارائه شده توسط آنان هدایت می‌‌‌شوند و با توجه به افزایش تحولات اقتصادی باید به مباحثی چون کار، کالا، پول و سرمایه نگاهی ویژه داشت و در این میان ایجاد نظامی یکپارچه برای مدیریت و سیاست‌گذاری‌ در حوزه سیاست‌های حمایتی شدیداً مورد نیاز است.

شهردار باغبادران نوآوری را کلید موفقیت برای دستیابی به بهره‌وری بالاتر، موقعیت رقابتی مطلوب‌تر و توسعه همه جانبه شهرها دانست و تصریح کرد: چنانچه امروز به ابزارهای کلیدی تأمین نیاز شهر و شهروندان که دارای ماهیت ایجاد فرصت در بازار کار برخوردار هستند حمایت شود قطعا برای رسیدن به اشتغال مولد و کارآمد در رشته های شغلی جدید موفق عمل خواهیم کرد.

وی ادامه داد: شهرداری باغبادران در سالی که مزین به شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌هاست با هدف حمایت از سیاست ایجاد اشتغال جدید و بر اساس ضرورت‌های روز و نیازهای شهر باغبادران به مشاغل و مهارت های نوظهور در این شهر از افراد دارای ایده حمایت خواهد کرد.

امینی با اشاره به جایگاه نوآوری در ایجاد مشاغل ‌هاد شهرداری باغبادران و تصویب شورای اسلامی شهر تمام افرادی که اشتغال جدیدی را در شهر باغبادران ایجاد کنند که تحت شمول پرداخت عوارض کسب و پیشه باشند به مدت سه سال (سال های ۱۴۰۰، ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲) از پرداخت عوارض افتتاح و عوارض سالیانه کسب و پیشه معاف خواهند بود.

امینی اضافه کرد: این معافیت به مشاغلی از جمله تولیدی، توزیعی و خدماتی اختصاص خواهد داشت که قبلاً در شهر باغبادران وجود نداشته و شغل جدیدی به شمار می آید که شهروندان به آن نیاز داشته باشند.

203

کد خبر: 47472

بازدید: 118 بازدید

نویسنده:  محمد مهدیان

منبع: عصر اصفهان

برچسب ها: , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0