24 مرداد 1400 - 10:05 ق.ظ

بمنظور پاسخگویی به نیازهای مردم برای مهار موج جدید همه گیری کرونا:

فعال شدن قرارگاه عملیاتی مقابله با ویروس کرونا در جمعیت هلال احمراستان اصفهان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در نشست قرارگاه مقابله با ویروس کرونای جمعیت هلال احمراستان اصفهان از بهره گیری از تمام توان و ظرفیت این جمعیت در پاسخگویی به نیازهای مردم برای مهار موج جدید همه گیری کرونا خبر داد

محمد هاشمی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در نشست قرارگاه مقابله با ویروس کرونای جمعیت هلال احمراستان اصفهان از بهره گیری از تمام توان و ظرفیت این جمعیت در پاسخگویی به نیازهای مردم برای مهار موج جدید همه گیری کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر اصفهان؛ نشست قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در جمعیت هلال احمراستان اصفهان با حضور مدیر عامل،معاونان و مدیران ستادی جمعیت هلال احمر تشکیل شد.

در این نشست محمدهاشمی با اشاره به بیانات داهیانه مقام معظم رهبری در خصوص بیماری کرونا گفت :جمعیت هلال احمر استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا همواره تلاش کرده است تا در این راستا ضمن ایفای مسئولیت های اجتماعی خود از تمام ظرفیت های موجود در زمینه مقابله با این پدیده و همکاری با سایر دستگاه های ذیربط استفاده نماید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی ، اجرای طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی در مراسم مذهبی و عزاداری ها با مشارکت جوانان داوطلب و ساماندهی ستادهای مردمی مقابله با کرونا به منظور جذب کمک های مردمی و پشتیبانی را از برنامه های این جمعیت در این زمینه عنوان کرد .

محمدهاشمی همچنین در این نشست استفاده از توان بانک امانات تجهیزات پزشکی در جهت کمک به بیماران کرونایی و آماده سازی کلینیک های توانبخشی به عنوان مراکز واکسیناسیون با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و نیز توسعه ظرفیت فعالیت های امدادی در مبادی خروجی و ورودی شهرهای استان با همکاری سازمان های ذیربط در کنترل ترددها را از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر استان اصفهان بیان کرد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان با اعلام آمادگی جمعیت هلال احمر برای کمک به کادر درمان استان و همچنین فراخوان اعضای داوطلب خدمت به منظور تسریع در روند واکسیناسیون ،بر ضرورت ادامه فعالیت های جاری و گسترش سطح کمی و کیفی فعالیت ها در زمینه مقابله با بیماری کرونا تا مهار قطعی این همه گیری تاکید کرد.

کد خبر: 28793

منبع: روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان

برچسب ها: , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0