5 تیر 1401 - 12:08 ق.ظ

علیرضا قربانی برای اولین‌بار در خراسان رضوی روی صحنه می‌رود

علیرضا قربانی خواننده موسیقی سنتی ۱۲ و ۱۳ تیر ۱۴۰۱ در تالار کاشفی شهر سبزوار روی صحنه می‌رود.

علیرضا قربانی خواننده موسیقی سنتی ۱۲ و ۱۳ تیر ۱۴۰۱ در تالار کاشفی شهر سبزوار روی صحنه می‌رود.

علیرضا قربانی خواننده پروژه «با من بخوان» که در ابتدا به مدت ۴۵ شب در تهران روی صحنه رفت، حالا بعد از پاندمی کرونا در شهرهای مختلف کشور اجرا می‌کند و نکته جالب قابل اعتنا اینکه او ۱۲ و ۱۳ تیرماه در شهر سبزوار روی صحنه می رود.

قربانی شب گذشته ۴ تیر ۱۴۰۱ پس از اجرای زنده همراه با عالیم قاسیم‌اف در تاریخ دوم تیرماه در شهر بوداپست مجارستان، در شهر اراک با مخاطبان خود هم‌صدا شد و آواز «با من بخوان» را صرف کرد.

اجراهای علیرضا قربانی که در سال ۱۴۰۱ و البته اواخر ۱۴۰۰ در شهرهای مختلفی مانند تبریز، سمنان، دامغان، یزد، کرمان، رفسنجان، اراک، شیراز، اصفهان، گرگان و… روی صحنه رفت، در ادامه پروژه موسیقایی «با من بخوان» است که قبل از شیوع کرونا در تهران آغاز شده بود و این خواننده ۴۵ شب با مخاطبان خود در پایتخت ایران همراه شد و حالا در برخی از شهرهای کشور به اجرای این پروژه می‌پردازد.

نکته ویژه پروژه «با من بخوان» در آینده و در روند طبیعی اجراها، برگزاری کنسرت در استان خراسان رضوی و شهر سبزوار است که علیرضا قربانی در دو شب در تاریخ ۱۲ و ۱۳ تیر روی صحنه می‌رود تا برای اولین در این شهر برای مخاطبان خود بخواند.

کد خبر: 117253

بازدید: 82 بازدید

برچسب ها: , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0