15 تیر 1400 - 4:23 ب.ظ

عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران

طرح تحول دیجیتال در شركت فولاد مباركه نقطه عطفی در صنعت كشور است

عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: شرکت فولاد مبارکه با توسعه طرح تحول دیجیتال سرآغاز انقلابی در صنعت کشور شده است و می‌تواند در زمره ۱۰۰ شرکت برتر آسیا و جهان قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر اصفهان، عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: شرکت فولاد مبارکه با توسعه طرح تحول دیجیتال سرآغاز انقلابی در صنعت کشور شده است و می‌تواند در زمره ۱۰۰ شرکت برتر آسیا و جهان قرار بگیرد.

رضا شهرستانی، عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، به مناسبت روز صنعت و معدن اظهار کرد: از صنعتی شدن ایران ۶۰ سال می‌گذرد و شرایط کشور از تولیدکننده محصولات به سازنده صنعت متحول شده است. در سال‌های اخیر باوجود تحریم‌های ظالمانه به پیشرفت‌های خوبی در صنایع دست‌یافتیم که به کاهش وابستگی به خارج منتج شد.

وی توسعه طرح تحول دیجیتال در شرکت فولاد مبارکه را هم در عرصه صنعت ممتاز دانست و توضیح داد: در دنیا بحث انقلاب صنعتی چهارم در جریان است تا کل زنجیره تولید دیجیتالی شود. با افزایش سرعت و دقت در تولید، مزایای گردش مالی بیشتر، افزایش مضاعف سود، ارتقای مشتری مداری و سازگاری با شرایط جدید از مزایای مهم نسل چهارم دیجیتالی در صنایع به شمار می‌رود.

شهرستانی، حرکت شرکت فولاد مبارکه در مسیر طرح تحول دیجیتال را ستود و گفت: در عصر اطلاعات، صنایع دچار تحول سریع شده‌اند و هرچه تولید شتاب بگیرد بازارهای بیشتری را می‌توان به دست آورد که نسل چهارم انقلاب صنعتی در همین مسیر گام برمی‌دارد.

وی افزود: راندمان بالا، شتاب در تولید با دقت مضاعف و سازگاری با تغییرات دنیا با تحول دیجیتال امکان‌پذیر است و شرکت فولاد مبارکه با درک این مهم از سال گذشته با هدف‌گذاری پنج‌ساله درصدد است به باشگاه فانوس دریایی که شرکت‌های محدودی در دنیا با قابلیت دیجیتال شدن عضو آن هستند؛ راه یابد.

عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران از مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه که با اهتمام ویژه، طرح تحول دیجیتال را پیگیری می‌کند، تشکر ویژه‌ای کرد و ادامه داد: شروع کردن این پروژه نیازمند درک و همت بالایی است که درخور تحسین است و با این نگاه مدیریت، شرکت فولاد مبارکه می‌تواند در زمره ۱۰۰ شرکت برتر فولادی در آسیا و جهان باشد

کد خبر: 27449

برچسب ها: , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0