10 تیر 1400 - 12:07 ق.ظ

در بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز عنوان شد:

ذوب آهن اصفهان با تولید محصولات با کیفیت به ساخت و ساز کشور خدمت کرده است

ذوب آهن اصفهان با تولید محصولات با کیفیت به ساخت و ساز کشور خدمت کرده است. بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان شیراز با حضور احمد خرم رئیس سازمان مهندسی ساختمان کشور و محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس از هشتم تیرماه آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر اصفهان، ذوب آهن اصفهان با تولید محصولات با کیفیت به ساخت و ساز کشور خدمت کرده است. بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان شیراز با حضور احمد خرم رئیس سازمان مهندسی ساختمان کشور و محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس از هشتم تیرماه آغاز به کار کرد.

ذوب آهن اصفهان به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور با برپایی غرفه ایی محصولات خود نظیر انواع تیر آهن و تیر آهن های بال پهن ، ورق سازه های فولادی و میلگرد های مقاوم در مقابل زلزله دستاوردهای خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داد.

احمد خرم وزیر اسبق راه و شهرسازی ضمن بازدید و حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در گفتگو با کارشناسان شرکت ذوب آهن را پیشرو صنایع فولادی کشور خواند و گفت : ذوب آهن اصفهان با تولید محصولات با کیفیت به ساخت و ساز ساختمان ها در کشور خدمت بزرگی کرده است.

وی ادامه داد : محصولات ذوب آهن از قدیم زبانزد بود و این مهم یکی از فاکتورهای مهم جهت تولیدات محصولات فولادی است زیرا به امنیت و ایمنی مردم سر و کار دارد. وی گفت : در صورتی که مسولین در بخش مسکن سرمایه گذاری کنند بخش مهمی از مشکلات کشور حل خواهد شد و این مهم باید در دولت آینده به سرعت صورت گیرد .

محمود رضایی با اشاره به اینکه یکی از جلوه های شهر نشینی ساختمان های با کیفیت و سطح بالا است گفت: در حوزه ساختمان سه بخش فعالیت می کنند ، تولید کنندگان ، سازندگان و استفاده کنندگان که با تعامل بین این سه بخش می توان پیشرفت را در صنعت ساختمان شاهد باشیم .

وی افزود : از رسالت های مهم تولید کنندگان تولید محصولات با کیفیت است که ذوب آهن اصفهان در این مورد سر آمد است و می تواند با انتقال دانش خود به دیگر صنایع فولادی این مهم را تسری دهد . معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس به محصولات مرتبط ذوب آهن در خصوص ساختمان های بلند مرتبه اشاره کرد و گفت : شرکت های بزرگ تولیدی نظیر ذوب آهن با تحقیق و توسعه می توانند نیازهای بازار را شناسایی و با تامین این نیازها سهم خود را از بازار افزایش دهد.

کد خبر: 27379

برچسب ها: , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0