به گزارش خبرنگار پایگاه خبری عصر اصفهان، دو فعال رسانه ای از کانون تخصصی خبر و فضای مجازی اصفهان، ۲ رتبه برتر  نخستین جشنواره رسانه ای امام رضا را از آن خود کردند.
راضیه غلامی با کسب رتبه اول در بخش شبکه های اجتماعی توانست لوح تقدیر و جایزه برتر این بخش را به خود اختصاص دهد.

همچنین، حرمت سادات متولی در نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) رتبه سوم این جشنواره را با موضوع رسانه های خبری و تحلیلی در بخش خبر  بدست آورد.

این دو خادمیار رسانه‌ای که از اعضای فعال کانون خبر و فضای مجازی اصفهان هستند با درخشش در نخستین جشنواره رسانه ای امام رضا و با تولید و انعکاس اثر رسانه‌ای خود توانستند بستری برای هم آوایی و همراهی راویان صدیق انوار ملکوتی هشتمین حجت خدا ایجاد کنند  و آن را  بر جان و دل ارادتمندان حضرتش بنشانند.

نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع)  ۳۱ تیر ماه، با حضور تولیت آستان قدس رضوی، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، اعضاء هیات داوران و برگزیدگان جشنواره، به صورت محدود و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در سالن همایش‌های موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در مشهد برگزار شد.

این جشنواره با اهداف گسترش و ترویج آموزه ها و فرهنگ والای رضوی در عرصه های مختلف، بازخوانی مفاهیم بنیادین در پیوند با سیره رضوی، حمایت از پدیدآورندگان آثار رسانه ای رضوی، ارتقای سطح کمی و کیفی آثار رسانه ای در حوزه معارف رضوی برگزار شد.