1 شهریور 1400 - 1:30 ب.ظ

حمایت قاطع مجلس از اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی رأی مثبت دادند.

🔸حجت الاسلام تقوی نماینده تهران: من از موافقان وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی هستم.  برنامه های محمدمهدی اسماعیلی در کمیسیون فرهنگی بررسی شد و توانست با تسلط کامل نمایندگان و اکثر اعضای کمیسیون فرهنگی را اقناع کند.

🔸کوثری نماینده تهران: کمیسیون فرهنگی به اسماعیلی نگاه مثبت دارد. مجلس به فضاسازی ها توجهی ندارد و براساس برنامه‌های وزرا تصمیم می گیرد. کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی متولی تأیید برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است و خوشبختانه برنامه های محمدمهدی اسماعیلی توانسته نظر کمیسیون فرهنگی را تأمین کند.

🔸زاهدی نماینده کرمان: به اسماعیلی رأی مثبت می‌دهم. وی جوان با استعداد و خوش فکری است که خواهد توانست با اعتماد مجلس در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدامات خوبی انجام دهد.

🔸زهره الهیان، نماینده تهران: وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه محور است. جوان است و به زیر ساخت‌ها توجه دارد. بنده با ایشان موافق هستم.

🔸حجت الاسلام میرتاج الدینی نماینده تبریز: اسماعیلی را مناسب تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد می دانم. وی دارای سوابق اجرایی قابل قبولی در حوزه های فرهنگی و رسانه ای و همچنین تحصیلات اجتماعی و سیاسی خوبی است و بنده او را فردی متناسب برای تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد می دانم. آقای اسماعیلی توانسته با برنامه های خود نظر اکثریت نمایندگان را جلب کند.

کد خبر: 31146

منبع: عصر اصفهان

برچسب ها: , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0