12 مرداد 1401 - 9:00 ق.ظ

جهاد تبیین مهمترین دستورکار بسیج رسانه است

مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: جهاد تبیین یکی از دستور کارهای اصلی این سازمان به شمار می‌رود در این راستا از تمامی ظرفیت‌ها استفاده خواهد شد.

 عباس محمدیان روز سه شنبه – ۱۱ مردادماه – در مراسم امضای تفاهم‌نامه سازمان بسیج رسانه و موسسه مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران در راستای منویات مقام معظم رهبری پیرامون جهاد تبیین اظهار کرد: جهاد تبیین یکی از دستور کارهای اصلی برای مقابله با هر نوع انحراف و تحریف در گفتمان و ارزش‌های انقلاب اسلامی است که مقام معظم رهبری بر آن تأکید دارند.

وی بیان کرد: امروز یک جنگ ترکیبی تمام‌عیار به کشور ما تحمیل شده است و دشمنان بر اساس برنامه‌ریزی‌های گسترده طراحی‌های عمیقی در حوزه جنگ شناختی و روانی انجام داده اند.

تاکید بر بسیج ظرفیت‌های نظام برای خنثی‌کردن جنگ نرم دشمن 

مسئول سازمان بسیج رسانه تصریح کرد: امروز اگر نتوانیم همه ظرفیت‌های نظام را برای خنثی‌کردن جنگ نرم دشمن بسیج کنیم بدون شک در این حوزه شکست خواهیم خورد و این شکست در برخی امور غیرقابل جیران خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: پژوهش یکی از خلأهای موجود به ویژه در حوزه فرهنگی است و برای ارتقای زیرساخت‌های قدرت نرم کشور باید به حوزه پژوهش به شکل ویژه توجه کنیم.

هم‌افزایی بین نیروها تنها راه مقابله با فشار حداکثری دشمنان است

مدیرعامل موسسه مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران نیز در این جلسه اظهار کرد: جلسه امروز ما درباره آغاز فصل نوینی از همکاری‌ها بین این موسسه و سازمان بسیج رسانه بود.

عابد اکبری اظهار داشت: در موسسه ابرار اعتقادی داریم در برابر فشار حداکثری که از جانب نظام سلطه به ارکان نظام ما وارد می‌شود یک راه بیشتر وجود ندارد و آن هم‌افزایی حداکثری است.

مدیرعامل موسسه مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران تصریح کرد: اگر نتوانیم نیروهایی که داریم در کشور به صورت هم‌افزایانه در کنار همدیگر قرار بدهیم و تلاش کنیم نمی‌توانیم در برابر این فشار حداکثری مقاومت بکنیم.

تاکید بر همه افزایی دستگاه ها

وی خاطرنشان کرد: ایجاد پیوند بین دستگاه‌های مختلف و نهادهای مختلف که در راستای موضوعات مشترک فعالیت می‌کنند می‌تواند هم‌افزایی را شکل داده و آن را تقویت می‌کند.

مدیرعامل موسسه مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران گفت: این موسسه با توجه به اینکه به صورت تخصصی در حوزه بین‌الملل و سیاست خارجی فعالیت می‌کند نقش موثری در ارائه تصویر از سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران و موضوعات محوری انقلاب اسلامی دارد.

قادر به خنثی سازی سیاست‌های نظام سلطه در راستای ایران‌هراسی‌ و اسلام‌هراسی هستیم

اکبری اظهار کرد: بدون شک این دو نهاد با استفاده از ظرفیت‌های بالای خود می‌توانند تصویر حقیقی از انقلاب اسلامی و سیاست خارجی جمهوری اسلامی را چه در داخل و چه در خارج از کشور در راستای فرمایش مقام معظم رهبری و در قالب جهاد تبیین و تشریح کنند.

وی با اشاره به تشکیل جبهه رسانه‌ای تراز انقلاب توسط سازمان بسیج رسانه متذکر شد: می‌توانیم سیاست‌های نظام سلطه در راستای ایران‌هراسی‌ و اسلام‌هراسی را خنثی کنیم و با توجه به فضای خیلی خوب و حرفه‌ای که در سازمان بسیج رسانه وجود دارد این هم‌افزایی می‌تواند هم در داخل و هم در خارج از کشور شکل بگیرد و خیرات و برکات بسیار زیادی برای کشور داشته باشد.

کد خبر: 118959

برچسب ها: ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0