4 مرداد 1400 - 9:52 ق.ظ

نخستین بار در تاریخ آبفای استان اصفهان اتفاق افتاد

توزیع 000/540/3 لیتر آب با استفاده از 438 دستگاه تانکر

نخستین بار در تاریخ آبفای استان اصفهان، این شرکت مجبور به آبرسانی سیار به مشترکین خود با استفاده از 438 دستگاه تانکر در تیر ماه امسال شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر اصفهان، نخستین بار در تاریخ آبفای استان اصفهان، این شرکت مجبور به آبرسانی سیار به مشترکین خود با استفاده از 438 دستگاه تانکر در تیر ماه امسال شد.

به گفته مدیر سامانه ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در پی افزایش دما که منجر به افزایش مصرف مشترکین و در نتیجه کاهش فشار یا قطع آب در برخی مناطق شهر اصفهان و شهرهای اطراف شد، این شرکت اقدام به توزیع بیش از سه میلیون و 540 هزار لیتر آب بین شهروندان و روستاییان ساکن در مناطق دچار تنش آبی کرد.

عباس عباسی خاک گفت: در تاریخ 55 ساله فعالیت آبفای استان اصفهان، اعزام این تعداد تانکر و توزیع این حجم از آب به صورت سیار بین مشترکین شرکت در ماه اول تابستان بی سابقه بوده است.

وی با اشاره به اینکه آمار اعلام شده فقط مربوط به آبرسانی سیار بین مناطقی است که در طول سال از آبرسانی پایدار برخوردارند، افزود: علاوه بر این آبرسانی سیار به 305 روستای استان با استفاده از 60 دستگاه تانکر همچنان ادامه دارد.

مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان گفت: از مجموع سه میلیون و 540 هزار لیتر آب توزیع شده به صورت سیار فقط بیش از دو میلیون لیتر در سطح شهر اصفهان و با استفاده از 273 دستگاه تانکر در برخی  بیمارستان ها و پادگان ها و همچنین یگان ویژه قائمیه، سیتی سنتر، گلستان شهدا، آزمایشگاه نوبل، کانون اصلاح و تربیت، زندان زنان و خیابان های خردمند، گلستان، پروین، مهر، مهران، امام خمینی، غرضی، مولوی، بازارچه، ناصر خسرو، پروین، دشتستان و آذر بهرام توزیع شد.

وی گفت: علاوه بر این در حدود یک میلیون و 500 هزار لیتر آب نیز از طریق 75 تانکر در مناطق تحت پوشش آبفای زیار، بهارستان، برخوار،  فلاورجان و خمینی شهر ، به صورت سیار توزیع شد.

کد خبر: 27634

منبع: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

برچسب ها: , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0