در حاشیه ویدیو کنفرانس وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

تجمع شسکامی ها در سایه سفر مقامات عالی رتبه وزارت ارتباطات و فناوری به اصفهان+ پرونده عصر اصفهان شماره 3)+عکس

روز 18 بهمن ماه 1400 برای چندمین بار کارکنان اخراج شده شسکام مقابل مرکز تلفن شهید خرازی تجمع کردند. این تجمع در حاشیه افتتاح طرح های توسعه ای مخابرات با حضور ویدیو کنفرانس وزیر ارتباطات و مقامات لشگری و کشوری صورت گرفت.

به گزارش عصر اصفهان، روز دوشنبه در حالی کارکنان شسکام مقابل مرکز تلفن شهید خرازی واقع در خیابان دروازه تهران ، اول فروغی تجمع کردند.که مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مقامات بلند پایه لشکری و کشوری در قالب ویدیو کنفرانس  همراه با وزیر ارتباطات، مشغول افتتاح طرح های توسعه ای شبکه مخابرات بودند.

پیشتر در پرونده های عصر اصفهان به این موضوع پرداخته بودیم که کارکنان اخراج شده و محروم از کار به دلیل اعتراض به معوقات خود و عدم رعایت طرح طبقه بندی مشاغل پرونده ای در قالب شکایت از شرکت شسکام و مخابرات تشکیل داده بودند که به همین دلیل تعداد نزدیک به 70 نفر با حذف اثر انگشت و عدم اجازه فعالیت، تنها به شرط ابطال شکایت و باز پس گیری اعتراض میتوانستند به سرکارهای خود بازگردند.

لازم به ذکر است از این تعداد کارمند متخصص عده ای به دلیل تنگنای معیشتی و اینکه شسکام شرط بازگشت آن ها را پس گرفتن اعتراض و شکایت و صرف نظر از حقوق خود تعیین کرده بودند به سر کارهای خود بازگشتند.

به نقل از کارمندان اخراج شده شرکتی شسکام،  همچنان این افراد  (حدود 35 نفر )بر احقاق حقوق خود پافشاری می کنند و تا حصول نتیجه به این اعتراض ها ادامه میدهند.

اما در حاشیه سفر این مقامات ارتباطی به اصفهان نکته حایز اهمیت، سکوت، گزینه انتخابی در مقابل چالش شرکت شسکام است، چالشی که در نامه های متعدد از  طرف نمایندگان استان اصفهان در مجلس، تا نامه درخواست کمک کارکنان اخراجی به فرماندار و استاندار نیز بازگو شده است.

 

کد خبر: 47823

نویسنده: نرگس رضایی

منبع: عصر اصفهان

برچسب ها: , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 3
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 3

سلام آیاشماخبرنگارمحترم ویاسردبیر محترم این اخبار را رسانه ای میکنید .فکر میکنید اتفاق خاصی میافته ومشگل این کارگران مظلوم توسط مسئولین بی لیاقت وبی کفایت حل میشه ؟؟اگه میخواست حل بشه حدود دوماهه که این تعداد عزیزان سرگردان وبیکاربه هردری میزنند همه خواب هستند وادعادارند که مسلمان وانقلابی هستند

اگر هممون همین فکر و داشته باشیم هیچ کسی به وظایف خودش عمل نخواهد کرد . من وظیفه خودم رو اطلاع رسانی قرار میدهم و مسئول وظیفه اش دیدن مشکلات و حل آن هاست.مطمئن هستم خدا کمک خواهد کرد در این موضوع تا اخرین توانمون در آگاهسازی برای حل مشکل در کنار شما ایستادیم.

با سلام واحترام
درود بر شما که تن به ذلت نمیدهید وخداوند حق را به حق دار می رساندوحامی مظلومین است ،امید است با ایثار شما عزیزان قلب مسءولین دولت جمهوری اسلامی بدرد آید وقدمی برای ما مظلومان رنج کشیده پردردشرکتی های مخابرات بکشند که هرچه داد میرنیم صدایمان به جایی نرسیده که بعد از سالها خدمت خالصانه به نظام اسلامی ،برای احیای حق ضایع شده ی مان در این شرایط سخت اقتصادی باید اخراج شویم.هیهات من ظله