12 مرداد 1400 - 11:15 ق.ظ

رئیس هیأت نظارت انتخابات شورای استان اصفهان:

بهارستان تا 4 سال بدون شورا می‌ماند

با توجه به ابطال انتخابات شورای شهر بهارستان، این شهر تا دوره بعدی انتخابات شورای شهر بدون شورا است  و تصمیم‌گیری پیرامون شئونات شهر و انتخاب شهردار به عهده استاندار خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری عصراصفهان، هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای کشور پس از بررسی شکایت واصله از هیأت‌های عالی استان‌ها و با توجه به اسناد و مدارک تخلف انتخاباتی، انتخابات 10 شهر از جمله بهارستان اصفهان را باطل اعلام کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدتقی نقدعلی رئیس عالی هیات بر نظارت انتخابات شورای استان اصفهان گفت: انتخابات بهارستان به دلیل گزارش‌های متعددی که توسط نهادهای مختلف و از جانب مردم رسیده بود از طرف هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان و استان و در نهایت هیات مرکز ابطال شد.

نقدعلی افزود: در شرایطی که چنین اتفاقی رخ داده آن شهر بدون شورا خواهد بود و تا دوره بعدی انتخابات شوراها، تصمیم‌گیری پیرامون  شئونات شهر به عهده استاندار خواهد بود.

رئیس عالی هیات بر نظارت انخابات شورای استان اصفهان با بیان اینکه کلیه امورات شهر از جمله انتخاب شهردار هم با استاندار است، گفت: از استاندار اصفهان خواهش می‌کنم با توجه به اینکه مردم فهیم و ولایت‌مدار شهر بهارستان در انتخابات همراهی کردند هر چند تخلفاتی صورت گرفت با مشورت خوب با نخبگان و نمایندگان شهرداری که بتواند مشکلات و چالش‌هایی که در گذشته بوده را برطرف کند برای بهارستان انتخاب کند و پروسه توسعه فرهنگی، اجتماعی و عمرانی مدیریت کنند.

وی ادامه داد:  از نمایندگان شهر اصفهان هم می‌خواهم پیگیر همه امورات شهر بهارستان باشند تا خدای نکرده به دلیل فقدان شورای شهر ضربه‌ای به توسعه این شهر وارد نشود و افق پیش رو به سمت توسعه باشد و حتی بهتر از شهرهایی که شورای شهر دارند بتوانیم خدمت‌گزار مردم شهر بهارستان باشیم.

کد201

کد خبر: 28138

منبع: عصراصفهان

برچسب ها:

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0