23 مرداد 1400 - 9:00 ق.ظ

رئیس بیمارستان شهید مطهری تشریح کرد:

اقدامات ذوب آهن اصفهان برای واکسیناسیون کارکنان این شرکت

دکتر آجدانی رئیس بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان از اقدامات صورت گرفته جهت واکسیناسیون کارکنان این مجتمع عظیم صنعتی در دو بخش خبر داد و گفت: بخش اول مربوط به تزریق واکسن مطابق جدول سنی تعیین شده وزارت بهداشت در واحد اورژانس کارخانه است که از روز یک شنبه ۲۳ مرداد ماه شروع میشود.

به گزارش پایگاه خبری عصر اصفهان، رئیس بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان از اقدامات صورت گرفته جهت واکسیناسیون کارکنان این مجتمع عظیم صنعتی در دو بخش خبر داد و گفت: بخش اول مربوط به تزریق واکسن مطابق جدول سنی تعیین شده وزارت بهداشت در واحد اورژانس کارخانه است که از روز یک شنبه ۲۳ مرداد ماه شروع میشود.
وی افزود:  بخش دوم مربوط به واکسیناسیون بدون محدودیت سنی است. در این خصوص پس از پیگیری های مکرر شرکت پویش درمان و مصوبات هیئت مدیره شرکت ذوب آهن ، توافقاتی با وزارت بهداشت و درمان انجام شد و مقررگردید سهمیه ای جدا گانه برای شرکت ذوب آهن اصفهان در صورت تخصیص در نظر گرفته شود تا بدون محدودیت سنی واکسیناسیون انجام گردد.
دکتر آجدانی اظهار داشت: بر همین اساس اسامی کلیه همکاران به وزارت بهداشت ارائه شد تا برای تک تک پرسنلی که واکسن نزده اند ، واکسن در نظر گرفته شود .
وی افزود: در این راستا شرکت پویش درمان برنامه ریزی لازم را در سه مرکز جهت جلوگیری از ازدحام انجام داده که به ترتیب مرکز طب کار ، مرکز پایش سلامت و اورژانس کارخانه  می باشند.
لازم به ذکر است واکسیناسیون همه رده های سنی شرکت مطابق با اعلام زمان بندی توسط معاونت درمان شهرستان لنجان می باشد که در این خصوص اطلاع رسانی های لازم صورت خواهد گرفت.
کد خبر: 28722

منبع: روابط عمومی ذوب آهن اصفهان

برچسب ها: , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0