4 شهریور 1400 - 5:00 ب.ظ

با حضور استاندار اصفهان انجام شد:

افتتاح 428 باب مسکن مددجویی در استان اصفهان

همزمان در مراسمی با حضور استاندار اصفهان، 428 باب مسکن مددجویی در حمایت از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در استان اصفهان به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری عصر اصفهان، در این مراسم استاندار اصفهان ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار داشت: مهمترین مساله در هفته دولت این است که در کنار همه افتتاحیه و بهره برداری ها، تلاش کنیم با تغییر نگاهمان بر اساس دیدگاه و رویکرد دو شهید گرانقدر رجایی و باهنر، به رفع محرومیت ها و مقابله با فساد بپردازیم.

کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، نیز در این مراسم با اشاره به مرحله دوم بهره برداری و تحویل واحدهای طرح مسکن مددجویی اظهار داشت: سهمیه کل کمیته امداد استان اصفهان در طرح تفاهم نامه مسکن محرومان، هزار و 150 واحد بود که امروز در مرحله دوم 428 واحد تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اینکه یکی از برنامه های این نهاد برای یاری رساندن به محرومان در شرایط سخت اقتصادی، ساخت مسکن و مقاوم سازی منازل آنهاست، ادامه داد: در مرحله اول بهره برداری از واحدهای طرح مسکن مددجویی 325 باب مسکن با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به مددجویان واگذار شد.

زارع در این مراسم که به صورت نمادین در شهرستان چادگان برگزار شد، با اشاره به اینکه تفاهم نامه احداث هزار و 150 واحد مسکن مددجویی به صورت سه جانبه بین کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه می باشد، افزود: در شهرستان چادگان ساخت و تحویل 89 باب مسکن از این پروژه در نظر گرفته شده که تاکنون 22 مورد آن تکمیل و امروز به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تقدیم می شود.

وی همچنین با تاکید براینکه تحویل مساکن مددجویی نقش موثری بر تثبیت اسکان و عدم مهاجرت آنها به شهرهای بزرگ دارد، گفت: در این تفاهم نامه، مددجویان بر اساس مراحل پیشرفت، از 50 میلیون تومان تسهیلات بهسازی بنیاد مسکن و 80میلیون تومان کمک بلاعوض کمیته امداد، بهره مند می شوند.

کد خبر: 31331

منبع: روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد

برچسب ها: , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0