13 مرداد 1400 - 11:26 ق.ظ

اعضای شورای شهر اصفهان ارکان خود را شناخت

به دنبال برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، رئیس، نایب رئیس، منشی، خزانه دار و سخنگوی شورای شهر مشخص شدند.

در جریان جلسه مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شهر اصفهان، هیأت رئیسه شورای شهر اصفهان اعضای خود را شناخت.

بر این اساس پس از برگزاری انتخابات محمد نورصالحی به عنوان رئیس، ابوالفضل قربانی به عنوان نائب رییس، سید امیر سامع به خزانه‌دار، فرزانه کلاهدوزان منشی اول، علی صالحی به عنوان سخنگو و منشی دوم با اکثریت قاطع آرا انتخاب شدند.

محمد نورصالحی گفت: امیدوارم خالصانه در این مسولیت انجام وظیفه کنیم و در چارچوب قانون، همراه عدالت و انصاف و رعایت صلاح شهر از عهده این مسوولیت برآییم.

همچنین عضو هیات اجرایی انتخابات ششمبن دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان اصفهان، تاکید کرد: مهمترین وظیفه شهر انتخاب شهرداری در خود و شایسته است و امیدواریم این شورا با انتخاب شایسته زمینه رشد و اعتلای شهر را فراهم کند.

مرتضی آرسته با اشاره به حضور خود در پیش‌نویس قانون شوراهای شهر و روستا، گفت: برای رسیدن به این نقطه تلاش‌های بسیاری صورت گرفته و لازم است این مسیر با قدرت ادامه یابد.

احمد زمانی رییس هیات نظارت بر انتخابات شهر اصفهان نیز در این مراسم گفت: انتخابات این دوره شورای اسلامی شهر اصفهان با هماهنگی و همدلی و حضور مردم رقم خورد و باید از مردم تقدیر کرد‌.

کد خبر: 28283

نویسنده: 101

منبع: فارس

برچسب ها: , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0