20 مرداد 1400 - 11:00 ق.ظ

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان خبر داد:

اجرای طرح «مهر تحصیلی» در استان اصفهان

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان گفت: طرح «مهر تحصیلی» شامل اعطای بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند کشور، توسط سازمان اوقاف و امور خیریه اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری عصر اصفهان، حجت الاسلام بیدرام، رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان بیان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه به‌ منظور تسهیل در جذب مشارکت‌های مردمی در طرح مهر تحصیلی ، شماره حساب‌‌های اختصاصی را برای هر استان معرفی کرده است.

وی افزود : هر ساله در آستانه شروع سال تحصیلی جدید، طرح «مهر تحصیلی» شامل اعطای بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند کشور، توسط سازمان اوقاف و امور خیریه اجرا می‌شود.

حجت الاسلام بیدرام  گفت: سازمان اوقاف و خیریه در اجرای طرح رزمایش همدلی و کمک‌های مؤمنانه  بنا به توصیه رهبر معظم انقلاب ، با عنوان خیزش عمومی برای کمک به افراد آسیب‌دیده از بیماری کرونا رزمایش ضیافت همدلی  و بسته‌های بهداشتی را تهیه و توزیع کرد و تهیه بسته‌های مهر تحصیلی واجرای طرح شمیم حسینی  نیز در همین راستا می باشد .

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان  با اشاره به آثار و خدمات وقف درزمینهٔ کمک به دانش آموزان نیازمند اظهار داشت: با توجه به کاهش درآمد خانواده‌های کم برخوردار متأثر از کرونا امسال اهتمام جدی‌تری برای مهر تحصیلی داریم .  این طرح از نیمه دوم شهریور باهدف اجرای صحیح و امینانه نیات واقفین مرتبط با کمک به تحصیل دانش آموزان مستعد و کم برخوردار و بازمانده از تحصیل  در سراسر کشور اجرا می شود.

وی  در ادامه افزود: امسال نیز این طرح همچون سال‌های قبل با هدف اجرای صحیح نیات واقفان در موضوعات کمک به تحصیل دانش‌آموزان اجرا خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه اعلام کرد: از اقدامات مهم سازمان اوقاف و امور خیریه در طرح مهر تحصیلی، ایجاد حساب‌های بانکی به‌منظور تسهیل در جذب مشارکت‌های مردمی در این طرح است.

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان  اظهار کرد: براین اساس، برای هر استان، شماره حساب اختصاصی در نظر گرفته شده است تا خیران بتوانند به‌راحتی، مبلغ مورد نظر برای مشارکت در طرح «مهر تحصیلی» را واریز کنند که شماره حساب اختصاصی استان اصفهان  در طرح «مهر تحصیلی»۶۰۳۷۹۹۷۸۷۱۷۰۳۳۹۴ می باشد.

کد خبر: 28578

منبع: روابط عمومی اوقاف شهرستان اصفهان

برچسب ها: , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0