12 تیر 1400 - 9:43 ق.ظ

رئیس فراکسیون توسعه پایدار اتاق های بازرگانی سراسرکشور:

اتحادو همدلی تمامی استان های کشور لازمه پیشبرد امورفعالان بخش کشاورزی است

محمدصادقی ،رئیس هیات مدیره فراکسیون توسعه پایدار اتاق های بازرگانی سراسرکشورگفت: اتحاد و همدلی تمامی استان های کشور لازمه پیشبرد امورفعالان بخش کشاورزی است.

محمدصادقی، رئیس هیات مدیره فراکسیون توسعه پایدار اتاق های بازرگانی سراسرکشورگفت: اتحاد و همدلی تمامی استان های کشور لازمه پیشبرد امورفعالان بخش کشاورزی است.
به گزارش پایگاه حبری عصر اصفهان، محمدصادقی، رئیس هیات مدیره فراکسیون توسعه پایدار اتاق های بازرگانی سراسرکشور در نشست تخصصی و سراسری فراکسیون اتحاد برای توسعه پایدار که در اراک برگزار شد گفت: فراکسیون اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور از بهمن ماه سال ۹۸ فعالیت خود را از اصفهان آغاز کرد و قرار بود هردوماه در یکی از استان ها برگزار گردد که متاسفانه به دلیل شیوع کرونا این امر به کندی پیش رفت و پس از گذشت ۱۶ ماه از عمر فراکسیون، این چهارمین جلسه است که در استان مرکزی برگزار می گردد.
وی ضمن تشکر از هیات رئیسه خصوصآ ریاست اتاق بازرگانی اراک و کمیسیون کشاورزی و بخش کشاورزی این شهرستان گفت: رئیس اتاق اراک از دلسوختگان بخش مظلوم کشاورزی می باشد و امیدوارم تمامی روسای اتاق های بازرگانی به فلسفه وجودی و ضرورت تشکیل این فراکسیون برای کمک به بخش مغفول مانده کشاورزی آگاهی یابند.
محمدصادقی با بیان اینکه اکثر کمیسیون های کشاورزی اتاق های بازرگانی سراسر کشور از عضویت در کمیسیون کشاورزی اتاق ایران محروم هستند تصریح کرد: ، خوشبختانه پس از برگزاری جلسات متعدد با اتاق ایران ،نقطه نظرات مثبتی در این زمینه کسب شد و امیدوارم در نشست هفته آینده اتاق ایران همدلی مستمری نیز در این زمینه کسب شود.
وی ادامه داد: در فراکسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران همه همکاری و همفکری‌ها در راستای پیشبرد امور فعالان بخش کشاورزی کشور است.
رئیس هیات مدیره فراکسیون اتحاد برای توسعه پایدار اتاق های بازرگانی سراسر کشور خاطرنشان کرد: تفرقه و قومیت گرایی نباید در بین استان‌ها وجود داشته باشد و لازم است با اتحاد و همدلی، ظرفیت های ناشناخته و فراموش شده در استان‌ها به ویژه روستاها شناسایی شود.عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه خواستار دقت نظر دولت جدید در انتخاب وزیری مقتدر و متخصص برای وزارت کشاورزی شد و تاکیدکرد انتخاب شخصی متخصص واز جنس کشاورزبرای این کرسی در شناسنامه دارشدن این وزارتخانه و رفع مشکلات این بخش تاثیربسزایی دارد.

کد خبر: 27394

منبع: روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان

برچسب ها: , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0